098 690 42 28 (пн-пт: з 9 до 18 г.)

 

- По благословению Высокопреосвященнейшего Боголепа,
архиепископа Александрийского и Светловодского -

Фейсбук
ВКонтакте
Твиттер
Youtube
Telegram

Желающие оказать помощь в развитии Александрийской епархии, могут перечислить средства по следующим банковским реквизитам:

Р/С 26004924426263 в ПАТ АБ ( УКРГАЗБАНК ), МФО 320478, код ЕДРПУ 23230375, СВ. о не прибыльности, 1711264600026 от 24.02.2017

Мітинг-реквієм у Петрівському благочинні

24 жовтня 2013, в день пам'яті визволення селища Петрове від німецько-фашистських загарбників, Преосвященніший Боголєп, єпископ Олександрійський і Світловодський, здійснив обряд перепоховання останків 40-ка спочилих воїнів Великої Вітчизняної Війни, які життя свої поклали на вівтар свободи та процвітання майбутньої нашої держави, які боролися за вітчизну та за рідну віру нашого народу. На мітингу були присутні перший заступник голови обласної ради Людмила Салоїд, голови райдержадміністрації та районної ради Тамара Вікторівна Сакара і Світлана Олександрівна Тилик, благочинний Петрівського району ієрей Дмитро Городецький, військовий комісар Олександрійського об’єднаного міського військового комісаріату Сергій Сидоренко, голова Петрівської районної організації ветеранів України Олег Гіюк, голова Петрівської районної організації Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Микола Кисіль, члени військово-патріотичної громадської організації «Слава» на чолі з Володимиром Шевченком, працівники підприємств, установ та організацій райцентру, учнівська молодь.

Учасників мітингу привітала Людмила Салоїд. Вона зазначила, що сьогодні виконує почесну місію - передає естафету пам’яті, а саме Вічний вогонь, який отримали представники Кіровоградщини - Онуфріївський район від Полтавської області.

Адже 70 років тому з Онуфріївського і Петрівського районів розпочалося визволення Кіровоградщини, в подальшому цей вогонь стане символом естафети, яка пройде всією областю.

Неоціненний подвиг мужніх визволителів зібрав чимало народу для виконання святого обов'язку шани та пам'яті про ті страшні часи. Владика Боголєп, як правлячий Архіпастирь, звернувшись до народу з добрим, теплим та невимовно проникаючим словом, призвав задуматися про справжні мотиви героїчних вчинків воїнів, про те, що ми маємо на сьогоднішній день: чисте небо, в якому чути спів птахів а не свист куль, землю, яка встелена зеленою травою та квітами, а не мінами та тілами загиблих, тата і маму, дідуся і бабусю, які завжди поруч, живі і здорові. Закликав подивитися на наше життя з іншої сторони, із сторони миру та злагоди. Побажав всім міцного здоров'я та Божої Милості. Кожен з присутніх мав змогу, кинувши жменю святої землі в братську могилу, виконати свій християнський обов'язок принести Богу молитву за почивших воїнів.

Завершився мітинг-реквієм покладанням квітів до Братської могили і піснями «Степом, степом» та «Перемога» у виконанні народного самодіяльного колективу «Елегія» районного Будинку культури.

 

Благочинний Петрівського округу ієрей Дмитро Городецький


Подпишитесь на нас в Telegram

Администрация сайта не несет ответственности за содержание информации, которая содержится в архивных материалах сайта, и может не разделять мнение их авторов. Ответственность за информацию несет сторона, которая ее предоставила
Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2020. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.
При использовании материалов сайта обязательным условием является ссылка на alexandria-eparhia.org.ua