098 690 42 28 (пн-пт: з 9 до 18 г.)

 

- По благословению Высокопреосвященнейшего Боголепа,
архиепископа Александрийского и Светловодского -

Фейсбук
ВКонтакте
Твиттер
Youtube

Возлюбленные о Господе боголюбивые пастыри, всечестные иноки и инокини! Дорогие братья и сестры, Христос родился! «Великая благочестия тайна: Бог явился во плоти…» (1Тим.3:16) Сердечно поздравляю всех вас, друзья мои, с Рождеством Господа, и Бога...

Желающие оказать помощь в развитии Александрийской епархии, могут перечислить средства по следующим банковским реквизитам:

Р/С 26004924426263 в ПАТ АБ ( УКРГАЗБАНК ), МФО 320478, код ЕДРПУ 23230375, СВ. о не прибыльности, 1711264600026 от 24.02.2017

Найголовніше у нашому житті - пам'ятати, що з нами Бог!

2 жовтня 2019 року, у день пам'яті сщмч.Миколая Іскровського, з благословення Високопреосвященнішого архієпископа Олександрійського і Світловодського Боголєпа було звершено загальноєпархіальну Хресну ходу із с.Ганнівка до с.Іскровка Петрівського району, що була приурочена вшануванню 100-річчя пам'яті з дня мученицької смерті святого.

В ході взяли участь не тільки священики і миряни з 8-ми благочинних округів Олександрійської єпархії, а й гості із сусідніх єпархій.

Вже з 7-ми ранку почали прибувати автобуси та авто з духовенством і вірянами. Радо зустріли Його Високопреосвященство, оточивши його для благословення та для того, щоб послухати слова настанов перед початком ходи.

Протяжність маршруту сягала майже 8-ми кілометрів, проте ані діти, ані люди похилого віку не відчули особливої втоми. До Хресто-Воздвиженського храму Іскровки всі завітали з бадьорим настроєм і бажанням продовжити свято Богослужінням.

Після ходи владика Боголєп закликав людей до спільної молитви за літургією, яку очолив Високопреосвященніший архієпископ Кременчуцький та Лубенський Миколай у співслужінні з духовенством Олександрійської єпархії та гостями у священному сані.

Наприкінці Богослужіння владика Боголєп подякував архієпископа Миколая за спільну молитву та підтримку, а також звернувся до присутніх із словами проповіді про вагому роль християнських чеснот у вирішенні будь-яких ситуацій, що християнський дух любові і благочестя запобігає причинам, наслідком яких є скорботи, біди і сльози про втрачене.

Високопреосвященніший владика Миколай подякував архієпископа Боголєпа за добрі слова та гарну організацію свята, підкреслив, що цього року було чимало гостей з ще більшої кількості областей України.

Правлячий Архієрей, закликаючи людей до отримання пам'ятних подарунків, наголосив, що саме найголовніше у нашому житті - "пам'ятати, що з нами Бог". 

Всі присутні мали можливість помолитися біля мощей сщмч.Миколая Іскровського, біля його могили та побувати на джерелі з купелею, цілющі властивості яких відомі не тільки в межах єпархії та Кіровоградської області.

Кожен, повертаючись до своєї місцини, озирався, намагаючись у своєму серці викарбувати кожну частинку святого місця, що давно вже стало рідним. 

Видео: 
Администрация сайта не несет ответственности за содержание информации, которая содержится в архивных материалах сайта, и может не разделять мнение их авторов. Ответственность за информацию несет сторона, которая ее предоставила
Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2020. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.
При использовании материалов сайта обязательным условием является ссылка на alexandria-eparhia.org.ua