На цьому місці перебуває Господь!

З благословення Високопреосвященнішого Боголєпа, архієпископа Олександрійського і Світловодського, благочинний Бобринецького округа протоієрей Володимир Чутора у співслужінні з духовенством району звершив Чин закладення каменю під будівництво храму на честь Різдва Божої Матері в селі Криничуватка Устинівського району.

Під час освячення місця під заснування нового храму разом із священиками молилися ктітори (благодійники) та майбутні прихожани.

По завершенні благочинний звернувся до присутніх із словами подяки за початок такої великої справи та передав благословення з побажанням заступництва Божої Матері від Правлячого архієрея.

В заході взяли участь: протоієрей Михайло Андрішко, ієромонах Митрофан (Гуль), ієрей Сергій Шевченко, ієрей Олександр Гнатюк, ієрей Сергій Гончарук.

Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2019. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.