Незвичайна виставка у Києві

19 жовтня в Києві відкрилася мистецька виставка про та за участі людей із синдромом Дауна. Цим проєктомнамагалися включити питання інклюзії в культурну сферу.Люди із синдромом Дауна: яким вони бачать світ.

«Що важливо» – для людей з синдромом Дауна?

Кураторки Лізавета Герман та Марія Ланько відібрали та поєднали понад 40 робіт, які дозволять відвідувачамзануритися в світ того, що важливо для людей з додатковохромосомою.

В межах проекту Станіслав Туріна та Катерина Лібкіндвзаємодіяли з людьми із синдромом Дауна щоб з’ясувати, що ж їх хвилює найбільше? Саме на ці теми розмірковуютьхудожники. До проекту увійшли роботи, що були створенісучасними українськими митцями за останні 20 років, а також проекти, реалізовані самостійно та в партнерстві з людьми із синдромом Дауна. Гості також побачили об’єкти з Німеччини: роботи художників із синдромом Дауна та серіюфотопортретів.

Goethe-Institut в Україні досліджує разом з німецькимпартнером TOUCHDOWN 21 креативну діяльність людей з синдромом Дауна, прокладаючи мости між циминезвичайними митцями, соціальними діячами та молодим мистецьким середовищем в Україні.

Через мистецтво у Києві розповідають, чим живуть люди ізсиндромом Дауна. Понад 40 робіт запропонувала виставка"Що важливо" у Києві. Проект вдалося реалізувати за підтримки Ґете-Інституту.

Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2019. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.