Все духовенство Олександрійської єпархії вітає свого Правлячого Архієрея з возведенням у сан архієпископа! Віднині підносимо свої молитви до Господа за Високопреосвященнішого Боголєпа, архієпископа Олександрійського і Світловодського! Щиросердечно...

Не дивлячись на будні, молитва звершилася

19 квітня 2019 року, по благословінню Преосвященнійшого Боголєпа, єпископа Олександрійського і Світловодського, благочинний храмів Петрівського округу протоієрей Димитрій Городецький у співслужінні з протоієреєм Михайлом Царуком в храмі Вознесіння Господнього смт Петрове звершив Літургію Передосвячених Дарів. Приємно було споглядати, що в робочий день храм не був пустим. Релігійні громади селища завжди намагаються дотримуватися Великопостних служб і моляться за мир, спокій, здоров'я та благополуччя нашої держави і Матері Церкви. По завершенні благочинний звернувся зі словами привітання, подяки і побажання гідно підготуватися до зустрічі Христового Воскресіння.

Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2019. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.