Сьогодні вся Олександрійська єпархія підносить свої молитви вдячності Богу, за Його милість і щедроти.  Саме 4 грудня народився наш добрий Архіпастирь, наставник і приклад в духовному.    Ваше Високопреосвященство, щиросердечно вітаємо Вас з...

Новий храм на кладовищі

24 травня 2014 року, у день пам’яті рівноапостольних Кирила і Мефодія, Преосвященніший єпископ Олександрійський і Світловодський Боголєп звершив візит до Олександрівського благочинного округа.

Його Преосвященство освятив новозбудований храм на честь свт.Миколая Чудотворця при кладовищі смт.Олександрівка за участю секретаря Олександрійської єпархії протоієрея Анатолія Штанька, благочинного округа протоієрея Володимира Кузика та диякона Григорія Івахна.

Церкву було збудовано на благодійні кошти Бориса Миколайовича Кузика.

Після освячення було звершено літургію, по завершенні якої владика Боголєп звернувся до присутніх із словами проповіді.

Протоієрей Віталій Коваленко

Фото: Кирил Божко

Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2019. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.