Сьогодні вся Олександрійська єпархія підносить свої молитви вдячності Богу, за Його милість і щедроти.  Саме 4 грудня народився наш добрий Архіпастирь, наставник і приклад в духовному.    Ваше Високопреосвященство, щиросердечно вітаємо Вас з...

Новини Знам`янського благочинного округу

На свято перенесення мощей святого Миколая Мир Лікійського Чудотворця в Свято-Миколаївський храм села Казарня завітали діти з місцевого дитсадка. Малеча мала бесіду і молитву від священика Віталія Обезюка, настоятеля храму. Діти прийняли Святе Причастя Тіла і Крові Господньої. Ми молимо Господа, щоб дитячі молитви були почуті та благодать Божа завжди перебувала з нашими дітьми - майбутнім нашої церкви та нашої держави.

Також, після  святкового богослужіння, діти прихожан храму отримали подарунки від наших друзів з Ісландії.

Матеріали розміщено адміністратором сайту

Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2019. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.