Новини Знам`янського благочиння

В день випуску старшокласників Суботцівської школи, до храму Максима Сповідника завітав один з випускних класів. Діти, вчителі та батьки молилися з вдячністю за всі роки навчання та отримали благословення на здачу екзаменів. Настоятель храму митрофорний протоієрей Євгеній Жабковський дав слово повчання, благословив всім присутнім маленькі іконки та помазав всіх освяченим єлеєм.

Нехай допоможе Всемилостивий Господь чадам нашим.

Матеріали розміщено адміністратором сайту

Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2020. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.