Те, що відбулося на Синоді в Стамбулі вчора, шокувало весь православний світ. Схоже на те, що Константинопольський патріархат свідомо стає на шлях розколу світового Православ’я. Патріарх Варфоломій проігнорував заклики Помісних Церков скликати...

"Нікіфоровські Читання" вперше пройдуть в Олександрії

З благословення Преосвященнішого єпископа Олександрійського і Світловодського Боголєпа Управління Олександрійською єпархією УПЦ 18 жовтня 2018 року на базі Олександрійського музейного центру ім.А.Ф. Худякової (Олександрія, вул.Перспективна,14) та православно-просвітницького центру свсв.Бориса і Гліба (Соборна площа,7) проведе "Нікіфоровські Читання" за участі міськ-районних Управління освіти та Управління культури і туризму.

До участі запрошуються: співробітники музеїв, бібліотек, духовно-просвітницьких центрів, науковці, краєзнавці, священнослужителі, журналісти, вчителі, студенти, учні, вихованці історичних, краєзнавчих, географічних та літературних секцій МАНу.

Тематика: історично-краєзнавча спадщина Василя Нікіфорова; православне краєзнавство; реґіональна агіографія; нововиявлені архівні документи, як історичне джерело; маловідомі музейні колекції центрального реґіону України; реґіональна історія та археологія; історія населених пунктів; історична персоналістика; "духовними стежками рідного краю" - паломницькі, туристичні маршрути; географічне краєзнавство; етнологія та етнографія.

Форма участі:очна та заочна.

Робочі мови: українська та російська.

Матеріали Читань будуть опубліковані

Заявки на участь та матеріали у вигляді статті за встановленими вимогами (фото) просимо надіслатидо 1 жовтня 2018 року в електронному варіанті за адресою:

Nikiforovkraeznav@ukr.net

з поміткою "Нікіфоровські Читання"

Довідки за номером: +38 (099) 3749815 - Ольга Миколаївна Божко

Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2018. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.