ЙОГО ПРЕОСВЯЩЕНСТВУ, ПРЕОСВЯЩЕННІШОМУ БОГОЛЄПУ, ЄПИСКОПУ ОЛЕКСАНДРІЙСЬКОМУ І СВІТЛОВОДСЬКОМУ     Ваше Преосвященство, дорогий Владико!   Сердечно поздоровляю Вас зі святом Введення у храм Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви...

Обмеження свободи - не позбавлення волі

20 вересня Поеосвященнійший Боголєп, єпископ Олександрійський і Світловодський, відвідав Новостародубську виправну колонію 49. Дуже чекали на зустріч з архієреєм браття тюремного храму Великомучениці Анастасії Узорішительниці. Після вшанування її святого  образу та молитовного співання кожен мав змогу взяти участь в живому спілкуванні з архієреєм. Найбільшу увагу приділили темі "Православна община", якою вона має бути навіть, якщо це по за межами вільного пересування - в стінах позбавлення свободи. Говорили про устрій Церкви, канонічність та багато іншого, що турбує на сьогоднішній день вірних УПЦ. Зустріч закінчилась і кожен залишився задоволений візитом. Кожному було передано духовну літературу та гуманітарну допомогу.

Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2018. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.