098 690 42 28 (пн-пт: з 9 до 18 г.)

 

- По благословению Высокопреосвященнейшего Боголепа,
архиепископа Александрийского и Светловодского -

Фейсбук
ВКонтакте
Твиттер
Youtube
Telegram

Сьогодні з сумом змушені констатувати, що Україна уже понад півроку переживає складні часи боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19. Коронавірус перемінив життя багатьох людей. Епідемічна небезпека змусила по-особливому цінувати Богом дане...

Желающие оказать помощь в развитии Александрийской епархии, могут перечислить средства по следующим банковским реквизитам:

Р/С 26004924426263 в ПАТ АБ ( УКРГАЗБАНК ), МФО 320478, код ЕДРПУ 23230375, СВ. о не прибыльности, 1711264600026 от 24.02.2017

Образ нашого життя це не просто особиста справа...

5 листопада 2015 року з благословення Преосвященнішого єпископа Олександрійського і Світловодського Боголєпа відбулися загальні єпархіальні збори духовенства.

Темою обговорення стали духовно-практичні заходи для забезпечення чіткого слідування поняттю: "образ нашого життя це не просто особиста справа - це образ нашого священства".
В ході зборів було представлено до уваги декілька Архієрейських розпоряджень стосовно підписки на "Церковну православну газету", паломницьких поїздок, організації реабілітаційних центрів для учасників АТО у кожному благочинному окрузі.
Особливістю став діалог про погляд на Церкву та духовенство очима мирянина, що викликало цікаву дискусію про разуміння різниці між внутрішнім та зовнішнім баченням ситуації, а також способи подолання наочних проблем, котрі можуть виникати.
По завершенні зборів було проголошено Многоліття Блаженнішому Митрополиту Київському та всієї України Онуфрію на честь Дня народження.


Подпишитесь на нас в Telegram

Администрация сайта не несет ответственности за содержание информации, которая содержится в архивных материалах сайта, и может не разделять мнение их авторов. Ответственность за информацию несет сторона, которая ее предоставила
Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2020. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.
При использовании материалов сайта обязательным условием является ссылка на alexandria-eparhia.org.ua