098 690 42 28 (пн-пт: з 9 до 18 г.)

 

- По благословению Высокопреосвященнейшего Боголепа,
архиепископа Александрийского и Светловодского -

Фейсбук
ВКонтакте
Твиттер
Youtube

Сьогодні вся Олександрійська єпархія підносить свої молитви вдячності Богу, за Його милість і щедроти.  Саме 4 грудня народився наш добрий Архіпастирь, наставник і приклад в духовному.    Ваше Високопреосвященство, щиросердечно вітаємо Вас з...

Желающие оказать помощь в развитии Александрийской епархии, могут перечислить средства по следующим банковским реквизитам:

Р/С 26004924426263 в ПАТ АБ ( УКРГАЗБАНК ), МФО 320478, код ЕДРПУ 23230375, СВ. о не прибыльности, 1711264600026 от 24.02.2017

Одне з двох престольних свят було відзначено в Таловій Балкі

1 серпня 2019 року, у день пам`яті прп.Серафіма Саровського, Преосвященніший єпископ Олександрійський і Світловодський Боголєп у співслужінні з Преосвященнішим єпископом Новосанжарським Веніаміном звершив літургію у с.Талова Балка. 

Невеликий дерев’яний храм знаходиться на території монастирського скіту. 

Урочисте богослужіння проходило в стінах старовинного Спасо-Преображенського храму, котрий протягом останніх років продовжують оновлювати.

Чимало гостей з різних міст та духовенство Олександрії та Світловодського благочинного округу молилися разом з архієреями у супроводі місцевого малого хору та з кафедрального собору м.Олександрії. 

Серед священиків були присутні настоятель храму архімандрит Серафім (Краснов), в/о благочинного протоієрей Віталій Коваленко, благочинний Компаніївського округу протоієрей Євгеній Гуменюк, протоієрей Олександр Шнякін, протоієрей Василь Шиман, протоієрей Олег Тарахненко, протоієрей Олексій Микитенко, священик Дмитро Сичьов, священик Максим, ієреї Віталій Комаров та Віталій Рачіба, диякон Кирил Божко та духовенство скіту. Під час служіння було звершено дияконську хіротонію над Арістархом (Лавренюком).

З привітальним словом до чисельних вірян звернулися єпископ Боголєп та єпископ Веніамін, за добрі слова та молитву всіх подякував настоятель, отець Серафім. 

По завершенні молитовної частини всіх гостей пригостили обідом та презентували святковий концерт у виконанні учнів недільних шкіл Олександрії та Світловодська. 

 

Видео: 
Администрация сайта не несет ответственности за содержание информации, которая содержится в архивных материалах сайта, и может не разделять мнение их авторов. Ответственность за информацию несет сторона, которая ее предоставила
Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2019. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.
При использовании материалов сайта обязательным условием является ссылка на alexandria-eparhia.org.ua