098 690 42 28 (пн-пт: з 9 до 18 г.)

 

- По благословению Преосвященнейшего Боголепа,
епископа Александрийского и Светловодского -

Фейсбук
ВКонтакте
Твиттер
Youtube

Желающие оказать помощь в развитии Александрийской епархии, могут перечислить средства по следующим банковским реквизитам:

Р/С 26004924426263 в ПАТ АБ ( УКРГАЗБАНК ), МФО 320478, код ЕДРПУ 23230375, СВ. о не прибыльности, 1711264600026 от 24.02.2017

Одне з престольних свят відзначила Талова Балка

1 серпня 2017 року, у день пам'яті перенесення мощей прп.Серафіма Саровського, Преосвященніший єпископ Олександрійський і Світловодський Боголєп звершив літургію у Спасо-Преображенському храмі с.Талова Балка Світловодського округу.

Його Преосвященству співслужили секретарі єпархії, священики округу та гості.

По завершенні богослужіння хор Олександрійського кафедрального собору виконав концерт для чисельних прихожан храму.

Владика Боголєп привітав всіх з престольним святом малого храму скита, який просто не вмістив віруючих з духовенством, що приїхали з різних куточків привітати із святом та разом помолитися у старовинному храмі, котрий нині відроджується і здалеку зачаровує путників блиском своїх куполів з хрестами.

Архієрей зазначив наполеглевий труд настоятеля архімандрита Серафіма (Краснова) у відбудові святині, його вміння "не покладати рук" у самих найскладніших ситуаціях.

Без уваги не залишилися і вірні помічники - кожен отримав Архієрейську грамоту та памя'тний знак із зображенням храму.

Видео: 
Администрация сайта не несет ответственности за содержание информации, которая содержится в архивных материалах сайта, и может не разделять мнение их авторов. Ответственность за информацию несет сторона, которая ее предоставила
Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2018. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.
При использовании материалов сайта обязательным условием является ссылка на alexandria-eparhia.org.ua