Управління Олександрійської єпархії Української Православної Церкви, ЄДРПОУ 35615671, р/р 2600130117920, ТВБВ №10010/0149, філії Кіровоградське обласне управління АТ "Ощадбанк" МФО 323475. (Рішення ДПІ в м.Олександрії №4 від 25.03.2008 р. про включення до Реєстру неприбуткових організацій).

Одне з престольних свят відзначила Талова Балка

1 серпня 2017 року, у день пам'яті перенесення мощей прп.Серафіма Саровського, Преосвященніший єпископ Олександрійський і Світловодський Боголєп звершив літургію у Спасо-Преображенському храмі с.Талова Балка Світловодського округу.

Його Преосвященству співслужили секретарі єпархії, священики округу та гості.

По завершенні богослужіння хор Олександрійського кафедрального собору виконав концерт для чисельних прихожан храму.

Владика Боголєп привітав всіх з престольним святом малого храму скита, який просто не вмістив віруючих з духовенством, що приїхали з різних куточків привітати із святом та разом помолитися у старовинному храмі, котрий нині відроджується і здалеку зачаровує путників блиском своїх куполів з хрестами.

Архієрей зазначив наполеглевий труд настоятеля архімандрита Серафіма (Краснова) у відбудові святині, його вміння "не покладати рук" у самих найскладніших ситуаціях.

Без уваги не залишилися і вірні помічники - кожен отримав Архієрейську грамоту та памя'тний знак із зображенням храму.

Видео:
Администрация сайта не несет ответственности за содержание информации, которая содержится в архивных материалах сайта, и может не разделять мнение их авторов.
Александрийская епархия Украинской Православной Церкви (C) 2013-2017. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.