Управління Олександрійської єпархії Української Православної Церкви, ЄДРПОУ 35615671, р/р 2600130117920, ТВБВ №10010/0149, філії Кіровоградське обласне управління АТ "Ощадбанк" МФО 323475. (Рішення ДПІ в м.Олександрії №4 від 25.03.2008 р. про включення до Реєстру неприбуткових організацій).

Онлайн конференція з Преосвященнійшим єпископом Боголєпом

Дорогі брати і сестри, відвідувачі нашого єпархіального сайту, раді повідомити Вас про онлайн-конференцію з Преосвященнійшим Боголєпом, єпископом Олександрійським і Світловодським, яка відбудеться 13 липня 2013 року з 19-ї до 21-ї години на сайті «Моя Александрия» (http://myalexandriya.blogspot.com).

Ключеві теми конференції:

-          Церква і суспільство;

-          Подружнє життя та виховання дітей;

-          Історія;

-          Культура;

-          Психологія;

-          Біоетика та ін..

Також, питання можна вже залишати на сайті «Моя Александрия» та за адресою:  palata06@mail.ru

Администрация сайта не несет ответственности за содержание информации, которая содержится в архивных материалах сайта, и может не разделять мнение их авторов.
Александрийская епархия Украинской Православной Церкви (C) 2013-2017. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.