Управління Олександрійської єпархії Української Православної Церкви, ЄДРПОУ 35615671, р/р 2600130117920, ТВБВ №10010/0149, філії Кіровоградське обласне управління АТ "Ощадбанк" МФО 323475. (Рішення ДПІ в м.Олександрії №4 від 25.03.2008 р. про включення до Реєстру неприбуткових організацій).

Освячення в Старій Осоті (відео)

8 травня 2018 року Преосвященніший Боголєп, єпископ Олександрійський і Світловодський, звершив освячення престолу та літургію в храмі Покрова Божої Матері с.Стара Осота Олександрівського округу.

Його Преосвященству співслужили:

- благочинний протоієрей Володимир Кузик;

- настоятель протоієрей Георгій Малєтіч;

- духовенство району та диякон Кирил Божко.

По завершенні богослужіння архієрей привітав всіх з важливим днем освячення престолу та подякував за спільну молитву.

Видео:
Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2018. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.