098 690 42 28 (пн-пт: з 9 до 18 г.)

 

- По благословению Высокопреосвященнейшего Боголепа,
архиепископа Александрийского и Светловодского -

Фейсбук
ВКонтакте
Твиттер
Youtube

Сьогодні вся Олександрійська єпархія підносить свої молитви вдячності Богу, за Його милість і щедроти.  Саме 4 грудня народився наш добрий Архіпастирь, наставник і приклад в духовному.    Ваше Високопреосвященство, щиросердечно вітаємо Вас з...

Желающие оказать помощь в развитии Александрийской епархии, могут перечислить средства по следующим банковским реквизитам:

Р/С 26004924426263 в ПАТ АБ ( УКРГАЗБАНК ), МФО 320478, код ЕДРПУ 23230375, СВ. о не прибыльности, 1711264600026 от 24.02.2017

Освячення Православного просвітницького центру Олександрійської єпархії

Нещодавно відбулося урочисте освячення Православного просвітницького центру Олександрійської єпархії.

Його здійснив Преосвященнійший єпископ Боголєп, якому співслужили:

Секретар Олександрійської єпархії – архім. Христофор (Лисенко);

Благочинний Олександрійського округу – прот. Анатолій Штанько;

Настоятель храму Різдва Христового (р-н Перемоги) – ієрей Олександр Алєксєєв.

В урочистостях взяли участь меценати: Анатолій Васильович Поляцький, Олександр Анатолійович Логвінов та мер міста Олександрія – Степан Кирилович Цапюк.  

Важливим є те, що у сьогоденні все більше знаходиться людей, які розуміють проблеми, пов’язані із поняттям «свобода», яка у сучасному розумінні інколи межує з іншим поняттям – «вседозволеність». На поверхню випливають всі таємні, приховані бажання, в основному задоволення власного «Я», і в першу чергу тваринних інстинктів.

Для багатьох із нас немає іншої координації, окрім власної думки, часто зовсім не підтвердженої об’єктивними аргументами чи власним життєвим досвідом. Немає тих рамок, які б показували де закінчується свобода і починається анархія, хаос, масовий інтелект. Немає тієї сили, яка б змогла подолати нігілізм, який ми можемо побачити на різних теренах нашого життя,  тому є нагальна потреба у відкритті таких закладів, як Православні просвітницькі центри, приходські недільні школи.

Основними задачами Православного центру Олександрійської єпархії є формування і виховання здорового, не засміченого пристрастями і нерозсудливістю нового покоління у дусі державного патріотизму і православної релігійної свідомості, як основного шляху і способу вдосконалення, реалізації духовних потреб людини, співіснування її у соціальному середовищі.

І вже сьогодні ми маємо замислитися над тим, хто ми є, ким були і ким хочемо стати, а вже завтра почнемо робити все необхідне для збереження і процвітання  нашої країни і міста, де ми живемо, і не просто на словах. І нехай ця відбудова почнеться з нашого серця, з нашої душі, адже кожна дія, кожна висловлена думка – це наслідок нашого внутрішнього стану.

 

Автор: протоієрей Віталій Коваленко

Администрация сайта не несет ответственности за содержание информации, которая содержится в архивных материалах сайта, и может не разделять мнение их авторов. Ответственность за информацию несет сторона, которая ее предоставила
Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2019. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.
При использовании материалов сайта обязательным условием является ссылка на alexandria-eparhia.org.ua