098 690 42 28 (пн-пт: з 9 до 18 г.)

 

- По благословению Высокопреосвященнейшего Боголепа,
архиепископа Александрийского и Светловодского -

Фейсбук
ВКонтакте
Твиттер
Youtube
Telegram

Желающие оказать помощь в развитии Александрийской епархии, могут перечислить средства по следующим банковским реквизитам:

Р/С 26004924426263 в ПАТ АБ ( УКРГАЗБАНК ), МФО 320478, код ЕДРПУ 23230375, СВ. о не прибыльности, 1711264600026 от 24.02.2017

Останній дзвоник у Головківській школі

Ось і пролунав останній дзвоник…

24 травня останній дзвоник пролунав у всіх школах Олександрійщини і не лише, відправивши молодших школярів на канікули, а старших - готуватися до іспитів. Щороку він сповіщає нас про закінчення занять у школі та про початок прекрасної пори для всіх учнів – літніх канікул. У свою чергу, країна знань перегортає ще одну сторінку освітянського літопису.

Цього дня випускників та учнів Головківської школи зі святом вітала заступник голови райдержадміністрації Тамара САКАРА, яка разом з іншими гостями – комерційним директором ТОВ «УкрАгроКом»  Павлом ФЕСЮКОМ та сільським головою Віктором ГАЛУШКОЮ побажала дітям гарного відпочинку та належного літнього оздоровлення, а одинадцятикласникам, у цей найвідповідальніший період, зробити правильний життєвий вибір.

З благословення єпископа Олксандрійського і Світловодського Боголєпа  благочинний Олександрійського округу архімандрит Христофор (Лисенко)  з доброзичливістю й душевністю привітав винуватців свята, побажав успіхів й Божої благодаті та кожному з них вручив пізнавальні православні книги.

Директор вищезгаданого навчального закладу Анатолій КУРУП,  підбиваючи підсумки поточного року, згадав кращих учнів, переможців різних конкурсів та змагань, яких відзначив грамотами та оригінальними відзнаками. На святі також пролунали слова вдячності від учнів та їхніх батьків.

Після урочистостей настала кульмінація свята, коли одинадцятикласниця та першокласник дали останній дзвоник у цьому році. А потім, звісно, діти дарували море квітів своїм вчителям…

 

Автор: благочинний Олександрійського округу архімандрит Христофор (Лисенко)

Детальніша інформація за посиланням: 

http://hramilii.ucoz.ru/news/prazdnik_junosti_doroga_na_puti_k_novomu_ehtapu_v_zhizni/2013-05-25-56


Подпишитесь на нас в Telegram

Администрация сайта не несет ответственности за содержание информации, которая содержится в архивных материалах сайта, и может не разделять мнение их авторов. Ответственность за информацию несет сторона, которая ее предоставила
Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2020. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.
При использовании материалов сайта обязательным условием является ссылка на alexandria-eparhia.org.ua