Осінній Благовіст знову відкрив свої двері

27 вересня Православна Церква відзначає  свято Воздвиження Хреста Господнього. Для храму, що знаходиться в селі Розумівка Олександрівського району і названий на честь Воздвиження Хреста Господнього – це храмове свято. Четвертий рік поспіль в храмі відбулося свято духовного співу «Осінній благовіст». Святкову літургію очолив настоятель храму протоієрей Михаїл Галич. Йому співслужив протоієрей Юрій Малетич, село Стара Осота. По завершенні було звершено Хресну ходу навколо храму з читанням Євангелія  та водосвяттям. Після урочистої служби відбулося відкриття свята і концертна програма за участю жіночого хору «PRIMA VISTA» відділу хорового диригування Кіровоградського музичного училища (художній керівник та диригент Трушина Оксана Михайлівна). Виконувалися твори духовного змісту. Свято завершилось загальною трапезою.

Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2018. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.