098 690 42 28 (пн-пт: з 9 до 18 г.)

 

- По благословению Высокопреосвященнейшего Боголепа,
архиепископа Александрийского и Светловодского -

Фейсбук
ВКонтакте
Твиттер
Youtube
Telegram

Желающие оказать помощь в развитии Александрийской епархии, могут перечислить средства по следующим банковским реквизитам:

Р/С 26004924426263 в ПАТ АБ ( УКРГАЗБАНК ), МФО 320478, код ЕДРПУ 23230375, СВ. о не прибыльности, 1711264600026 от 24.02.2017

Отанній дзвоник в ліцеї інформаційних технологій м.Олександрії

25 травня 2013 року Преосвященніший Боголєп, єпископ Олександрійський і Світловодський, взяв участь у торжествах, присвячених останньому дзвонику в ліцеї інформаційних технологій м.Олександрії.

Перший і останній дзвоник – дві межі між дитинством і дорослим життям. Мабуть, ніхто з нас не забуде те, захоплююче подих, почуття, коли стаєш перед лінією, яка, немов, розділяє твоє життя на минуле, в якому мало залежало від тебе, адже поряд є люблячі батьки, які все можуть, і – ще невідоме майбутнє, але яке, у більшості, залежатиме від тебе, від твоїх рішень, від твого вміння робити правильний вибір. Мимоволі пригадуєш:

Світанок днів своїх щасливих,

Що у вирій мрій занурить знову,

І серед спогадів вже сивих

Все згадуєш чарівну колискову.

А здається, що лише мить розділяє дитинство з останнім дзвоником і, знову прощаєшся з людьми, які на декілька років стали для тебе теж рідними, залишаєш частину свого життя, його осередку.

Саме тому Преосвященніший єпископ Боголєп у привітальному слові до учнів звернув свою увагу на майбутні іспити, які дозволять одним перейти до наступного класу, а іншим – вступити у ВУЗ. Адже це все лише мала частина тих екзаменів, які ще не раз нам доведеться складати на своєму життєвому шляху.

Також в урочистостях взяли участь голова обласної Ради Ковальчук М.М. та секретар Олександрійської єпархії протоієрей Анатолій Штанько.

 

Автор: протоієрей Віталій Коваленко


Подпишитесь на нас в Telegram

Администрация сайта не несет ответственности за содержание информации, которая содержится в архивных материалах сайта, и может не разделять мнение их авторов. Ответственность за информацию несет сторона, которая ее предоставила
Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2020. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.
При использовании материалов сайта обязательным условием является ссылка на alexandria-eparhia.org.ua