В рамках Всеукраїнської Хресної ходи з благословення Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія мощі 10-ти святих цілителів (фото) перебуватимуть і у двох соборах Олександрійської єпархії.  З благословення Преосвященнішого...

Управління Олександрійської єпархії Української Православної Церкви, ЄДРПОУ 35615671, р/р 2600130117920, ТВБВ №10010/0149, філії Кіровоградське обласне управління АТ "Ощадбанк" МФО 323475. (Рішення ДПІ в м.Олександрії №4 від 25.03.2008 р. про включення до Реєстру неприбуткових організацій).

Передосвячена літургія у кафедральному соборі

23 лютого 2018 року, в Першу седмицю Великого поста, Преосвященніший Боголєп, єпископ Олександрійський і Світловодський, звершив літургію Передосвячених Дарів у кафедральному соборі Покрова Божої Матері м.Олександрії.

Його Преосвященству співслужили священики храму.

По завершенні богослужіння пролунав канон прп.Федора Тірона, після якого владика освятив Коливо.

Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2018. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.