098 690 42 28 (пн-пт: з 9 до 18 г.)

 

- По благословению Преосвященнейшего Боголепа,
епископа Александрийского и Светловодского -

Фейсбук
ВКонтакте
Твиттер
Youtube

Те, що відбулося на Синоді в Стамбулі вчора, шокувало весь православний світ. Схоже на те, що Константинопольський патріархат свідомо стає на шлях розколу світового Православ’я. Патріарх Варфоломій проігнорував заклики Помісних Церков скликати...

Желающие оказать помощь в развитии Александрийской епархии, могут перечислить средства по следующим банковским реквизитам:

Р/С 26004924426263 в ПАТ АБ ( УКРГАЗБАНК ), МФО 320478, код ЕДРПУ 23230375, СВ. о не прибыльности, 1711264600026 от 24.02.2017

Перший зліт православної молодіжки

3 грудня 2017 року, в духовному центрі , що знаходиться на площі Покровській, відбувся перший зліт православної молодіжки, метою якого було обмін досвідом, щодо створення молодіжних православних організацій на території інших благочинь на основі досягнень ГО «МОЛОДЬ - НАША НАДІЯ» у спілкування між гостями заходу на духовні та соціальні теми, обмін контактами для майбутньої співпраці.

 На відкритті заходу виступив настоятель храму св.благ.кн. Олександра Невського протоієрей Анатолій Штанько, секретар Олександрійської єпархії, який сказав про важливість індифікації віросповідання в сучасному світі, проблематику релігії з точки зору молоді, а також про важливість ролі молодих людей в майбутньому Церкви.Виступив на заході й безпосередньо організатор Олександрійської «молодіжки» протоієрей Євгеній Камінський, якому чи не єдиному вдалося об’єднати підлітків Олександрії та Олександрійського району в одну православну організацію.
 На заході він розповів іншим священнослужителям та гостям про те, як варто починати подібну роботу в їхніх благочиннях, поділився успіхами проведених акцій на спортивні, просвітницькі, соціальні та літературні тематики, що були проведені за 3 роки роботи молодіжного об’єднання.

 На зліт була запрошена й психолог Калишевич Юлія, яка провела цікаві дослідження-тести та ігри.

 Наприкінці зустрічі всім було запропоновано почастуватися чаєм, печивом та різними солодощами. 

По завершенні коротенької трапези до всіх звернувся протоієрей Віталій Коваленко, директор православно-просвітницького центру м.Світловодська і поділився своїм досвідом, адже при просвітницькому центрі ще у 2008 році почали згуртовувати молодь і проводити творчі вечори-діалоги, реалізовувати різні проекти, виставки, конкурси та змагання. У промові священик на основі "таблетки з мотузкою" пояснив про важливість не тільки зовнішньої відповідності вірі та її цінностям у процесі формування християнського образу життя.  

Молодь же організації представила жартівливу виставу за участі присутніх.
 Загалом участь в заході взяли близько 30 людей, серед яких були учасники Олександрійської молодіжки, священики Олександрійського, Світловодського, Петрівського, Компаніївського, Знамьянського та Олександрівського благочинь, пономарі, а також безліч молоді різних інтересів, освіти, професій, яких об’єднує християнський світогляд.
 В висновок можна зауважити що всі учасники зустрічі отримали позитивні емоції, цінний досвід та знання і надалі подібні «зльоти» плануються робитися уже традиційно.


 

Олександр Устенко

 

За технічних причин фото тимчасово перебувають в обробці

Администрация сайта не несет ответственности за содержание информации, которая содержится в архивных материалах сайта, и может не разделять мнение их авторов. Ответственность за информацию несет сторона, которая ее предоставила
Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2018. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.
При использовании материалов сайта обязательным условием является ссылка на alexandria-eparhia.org.ua