Петрівське благочиння святкує 1025-річчя Хрещення Русі

23 - 24.07 2013р. відбулися зустрічі голови РДА Сакари Тамари Вікторівної з священнослужителями Петрівського благочиння Олександрійської єпархії з нагоди святкування ювілею 1025-річчя Хрещення Русі. 23.07 в стінах районної бібліотеки Тамара Вікторівна привітала всіх присутніх з цією визначною подією для Українського народу. Кожен з священників мав змогу також привітати всіх із святом та внести свої пропозиції щодо співпраці світської та духовної влади. В рамках діалогу були затронуті теми про виховання підростаючого покоління та про цінності, які принесло нашим пращурам розповсюдження Слова Божого, що з того ми зберегли до сьогодні, над чим слід працювати та на що більше звертати уваги. В зустрічі взяли участь благочинний Петрівського району настоятель Свято - Покровського храму селища Петрове ієрей Дмитро Городецький, настоятель Свято - Миколаївської церкви села Володимирівка протоієрей Сергій Тітов, настоятель Свято - Покровського храму с.Чечеліївка протоієрей Микола Бойко, настоятель храму Св. Олександра Невського с. Н.Стародуб протоієрей Василій Цабан, настоятель храму Воздвиження Хреста Господнього с. Балахівка ігумен Сільвестр (Харківський). По завершенні до уваги всіх присутніх було запропоновано прийняти участь у виставці церковних цінностей та атрибутів потрібних для Богослужіння. Виставку організував та провів ієрей Дмитро Городецький.

24.07 вже в стінах РДА повторно відбулася зустріч з працівниками, де просвітницька діяльність отця Дмитрія звернула на себе увагу навіть тих людей, які вважали ніби знають все, що їм потрібно для їхнього спасіння. Лекція розпочалась історичними довідками Святого Придання про Хрещення Русі. Було відкрито справжні мотиви Рівноапостольного Князя Володимира щодо розповсюдження Закону Божого та була представлена виставка церковного начиння з поясненням її прообразу, а також священного вбрання яке використовується при служінні Божественної Літургії. По завершенні зустрічей Голова РДА Тамара Вікторівна звернулась до всіх присутніх із словами про те, щоб задумалися над своїм життям та переглянули відношення до навколишнього світу, зокрема до становища у Петрівському районі. Також висловила подяку священнослужителю за проведену лекцію та виставку. Було також домовлено про відкриття Православного куточку в районній бібліотеці та подальшу співпрацю.

Інформація представлена благочинним Петрівського округу ієреєм Дмитром Городецьким

Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2019. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.