ЙОГО ПРЕОСВЯЩЕНСТВУ, ПРЕОСВЯЩЕННІШОМУ БОГОЛЄПУ, ЄПИСКОПУ ОЛЕКСАНДРІЙСЬКОМУ І СВІТЛОВОДСЬКОМУ     Ваше Преосвященство, дорогий Владико!   Сердечно поздоровляю Вас зі святом Введення у храм Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви...

Подарунок для дітей до дня святого Миколая

Чудовий подарунок до дня святого Миколая отримали  80-т вихованців недільної школи селища Димитрове .  25 грудня з благословення Преосвященнішого єпископа Боголєпа  настоятель храму св.ап.Петра і Павла протоієрей Михаїл Бобурка та вихованці  відвідали розважальний  центр Крейзі-Ленд, що розташований у Кропивницькому. Море позитивних емоцій, радості та сміху відчула кожна дитина. Радощам та дивуванню дітей не було меж. Перед ними відкрився казковий світ атракціонів та розваг. Тому, зайшовши до розважального центру, довго не могли зрушити з місця й обрати першу розвагу, хотілося всього й одразу. Діти  вважають чудом такий щедрий дарунок і дякують благодійникам, без яких ця поїздка не відбулася б це Валерій та Віталій Прокваси.

Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2018. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.