Управління Олександрійської єпархії Української Православної Церкви, ЄДРПОУ 35615671, р/р 2600130117920, ТВБВ №10010/0149, філії Кіровоградське обласне управління АТ "Ощадбанк" МФО 323475. (Рішення ДПІ в м.Олександрії №4 від 25.03.2008 р. про включення до Реєстру неприбуткових організацій).

Подарунок для дітей до дня святого Миколая

Чудовий подарунок до дня святого Миколая отримали  80-т вихованців недільної школи селища Димитрове .  25 грудня з благословення Преосвященнішого єпископа Боголєпа  настоятель храму св.ап.Петра і Павла протоієрей Михаїл Бобурка та вихованці  відвідали розважальний  центр Крейзі-Ленд, що розташований у Кропивницькому. Море позитивних емоцій, радості та сміху відчула кожна дитина. Радощам та дивуванню дітей не було меж. Перед ними відкрився казковий світ атракціонів та розваг. Тому, зайшовши до розважального центру, довго не могли зрушити з місця й обрати першу розвагу, хотілося всього й одразу. Діти  вважають чудом такий щедрий дарунок і дякують благодійникам, без яких ця поїздка не відбулася б це Валерій та Віталій Прокваси.

Администрация сайта не несет ответственности за содержание информации, которая содержится в архивных материалах сайта, и может не разделять мнение их авторов.
Александрийская епархия Украинской Православной Церкви (C) 2013-2018. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.