Все духовенство Олександрійської єпархії вітає свого Правлячого Архієрея з возведенням у сан архієпископа! Віднині підносимо свої молитви до Господа за Високопреосвященнішого Боголєпа, архієпископа Олександрійського і Світловодського! Щиросердечно...

Подорож до сусідньої єпархії

16 травня 2014 року закінчився черговий навчальний рік у Недільній школі при Свято-Успенському храмі с.Олександрівки.

Цій події було приурочено паломницьку поїздку до Черкаської єпархії. Учні школи разом із батьками відвідали Свято-Троїцький та Свято-Матронівський монастирі, а також побували й у Холодному Яру біля тисячорічного дубу.

Кожен отримав незабутні враження і відчуття духовної наснаги.

Поїздку було організовано завдяки фінансовій підтримці Бориса Михайловича Кузика.

Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2019. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.