098 690 42 28 (пн-пт: з 9 до 18 г.)

 

- По благословению Высокопреосвященнейшего Боголепа,
архиепископа Александрийского и Светловодского -

Фейсбук
ВКонтакте
Твиттер
Youtube
Telegram

Желающие оказать помощь в развитии Александрийской епархии, могут перечислить средства по следующим банковским реквизитам:

Р/С 26004924426263 в ПАТ АБ ( УКРГАЗБАНК ), МФО 320478, код ЕДРПУ 23230375, СВ. о не прибыльности, 1711264600026 от 24.02.2017

Події навколо Успенського храму у Кропивницькому намагаються врегулювати

25 січня 2019 р. в прес-центрі CBN (третій поверх ТЦ «Реал») відбулася прес-конференція  щодо ситуації навколо Свято-Успенського храму обласного центру. Спікери зустрічі: настоятель Свято-Успенського храму митрополит  Кіровоградський і Новомиргородський Іоасаф, єпископ Олександрійський і Світловодський Боголєп, прес-секретар Кіровоградської єпархії УПЦ протд. Іоанн Ганчин та ключар Успенського храму прот. Сергій Новак поспілкуються з журналістами та громадськими активістами.
В ході зустрічі з пресою архієреї та священнослужителі висловили свою позицію щодо ситуації, що склалася навколо храму, та відповіли на запропоновані запитання.

Відео ютуб-каналу CBN: https://www.youtube.com/channel/UCOK-G-z3QSORRPuJSPr2BaQ

Також у цими днями Преосвященніший Боголєп, єпископ Олександрійський і Світловодський, зустрівся з прихожанами Свято-Успенського храму м.Кропиницького. Як перший настоятель і засновник приходу владика намагався заспокоїти вірян та укріпити їхню надію на справедливе вирішення ситуації. Було звершено спільне богослужіння на чолі з Високопреосвященнішим Іоасафом, архієпископом Кропивницьким та Новомиргородським. 


Подпишитесь на нас в Telegram

Администрация сайта не несет ответственности за содержание информации, которая содержится в архивных материалах сайта, и может не разделять мнение их авторов. Ответственность за информацию несет сторона, которая ее предоставила
Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2020. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.
При использовании материалов сайта обязательным условием является ссылка на alexandria-eparhia.org.ua