Возлюбленные о Господе боголюбивые пастыри, всечестные иноки и инокини! Дорогие братья и сестры, Христос родился! «Великая благочестия тайна: Бог явился во плоти…» (1Тим.3:16) Сердечно поздравляю всех вас, друзья мои, с Рождеством Господа, и Бога...

Покров Пресвятої Богородиці у селі Губівка Компаніївського району

14 жовтня 2013 року в селі Губівка Компаніївського району православна громада села відзначила своє престольне свято на честь Покрови Божої Матері. Свято розпочалося о 9 годині ранку Божественною літургією, потім було відслужено молебень і здійснено Хрестну ходу навколо храму, по закінченню якої всіх чекала святкова трапеза.

По завершенні, бажаючі мали змогу поїхати на окраїну села, де було освячено поклонний хрест, спеціально встановлений до свята.

Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2020. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.