098 690 42 28 (пн-пт: з 9 до 18 г.)

 

- По благословению Высокопреосвященнейшего Боголепа,
архиепископа Александрийского и Светловодского -

Фейсбук
ВКонтакте
Твиттер
Youtube
Telegram

Желающие оказать помощь в развитии Александрийской епархии, могут перечислить средства по следующим банковским реквизитам:

Р/С 26004924426263 в ПАТ АБ ( УКРГАЗБАНК ), МФО 320478, код ЕДРПУ 23230375, СВ. о не прибыльности, 1711264600026 от 24.02.2017

Попри заяви президента, ЛЮДЕЙ і далі продовжують ДІЛИТИ. ​​​​ Храм УПЦ на Кіровоградщині і далі намагаються забрати

11 липня 2019 року о  17 годині у Бірківському сільському  будинку культури пройшло виїздне засідання комісії Кіровоградської облдержадміністрації стосовно питання по сприянню додержання законодовства «Про свободу совісті та релігійних організацій» за участі 11 членів комісії. 

На цьому зібранні були присутні члени територіальної громади с. Бірки та віряни  Свято-Миколаївської релігійної громади Олександрійської єпархії Української Православної Церкви, благочинний округу протоієрей Володимир Кузик, настоятель парафії ієромонах Варлаам (Сошин) та юрист єпархії протоієрей Валерій Римар.

Ще до початку зібрання місцевий сільський голова та член комісії Останній В.М. намагалися розділити присутніх на прихожан храму УПЦ та інших для розгляду питань, так би мовити, по-черзі. Але на вимогу прихожан цього зробити не вдалося. 

Треба зазначити, що ніким не було визначено прав та обов’язків, регламенту та законності роботи такої комісії.

Члени комісії, задававши питання настоятелю, членам РЕЛІГІЙНОЇ громади УПЦ та членам ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ громади, нібито намагалися розібратися в питаннях, які є очевидними.  Релігійна Громада с. Бірки Олександрійської єпархії УПЦ,  провівши парафіяльні збори на початку лютого цього року, визначилася в тому, що залишається вірною УПЦ, визначила конкретних парафіян, які мають право приймати рішення по релігійній громаді. Релігійна громада вирішила, що змінювати юрисдикцію не збирається, попри тиск та нелегітимні рішення з боку ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ, які протизаконно намагаються ототожнити себе з релігійною громадою УПЦ. Згідно чинного законодавства з боку релігійної громади УПЦ с.Бірки було виконано все необхідне. 

Комісія ж намагалася розібратися в законності проведення таких зборів, прийнятих рішень релігійної громади УПЦ.

Увагу на те, що будь-які рішення та дії членів територіальної громади, що до діючої релігійної громади УПЦ є протизаконними і породжують ворожнечу між людьми НІХТО НЕ ЗВЕРТАВ.

Члени комісії не звернули ніякої уваги на ті питання, хто дійсно є діючим членом громади УПЦ, згідно статуту відповідає вимогам. Члени комісії ніякої уваги присутніх і особисто не звернули на те, що згідно чинного законодавства члени територіальної громади не можуть ототожнювати себе з членами релігійної громади УПЦ та не мають ніякого юридичного права вимагати якихось дій від членів релігійної громади УПЦ. 

Члени комісії мали гарний лозунг «дотримання законності», а натомість присутні побачили необ’єктивність та упередженість.

Намагання об’єднати присутніх людей не спостерігалося.

Нас і далі продовжували ділити, попираючи всі закони.

 

Інформацію надав протоієрей Валерій Римар


Подпишитесь на нас в Telegram

Администрация сайта не несет ответственности за содержание информации, которая содержится в архивных материалах сайта, и может не разделять мнение их авторов. Ответственность за информацию несет сторона, которая ее предоставила
Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2020. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.
При использовании материалов сайта обязательным условием является ссылка на alexandria-eparhia.org.ua