098 690 42 28 (пн-пт: з 9 до 18 г.)

 

- По благословению Высокопреосвященнейшего Боголепа,
архиепископа Александрийского и Светловодского -

Фейсбук
ВКонтакте
Твиттер
Youtube

Все духовенство Олександрійської єпархії вітає свого Правлячого Архієрея з возведенням у сан архієпископа! Віднині підносимо свої молитви до Господа за Високопреосвященнішого Боголєпа, архієпископа Олександрійського і Світловодського! Щиросердечно...

Желающие оказать помощь в развитии Александрийской епархии, могут перечислить средства по следующим банковским реквизитам:

Р/С 26004924426263 в ПАТ АБ ( УКРГАЗБАНК ), МФО 320478, код ЕДРПУ 23230375, СВ. о не прибыльности, 1711264600026 от 24.02.2017

Православна родина починається з духовного виховання

По благословінню Блаженнішого Онуфрія, митрополита Київського і всієї  України 14-16 травня Синодальним Відділом  у справах  сім'ї проведиться науково-практична конференція на базі клінічного санаторію "Жовтень ".
Перед початком засідання головою відділу у справах сім"ї архиеп.Ровеньківським і Свердловським Пантелеімоном було звершено молебень.
У ході засідання було зачитано вітальне слово Предстоятеля Української Православної Церкви до учасників конференції. 
Своє вітання та благословіння передав ректор Київської Духовної Академії епископ Білогородський Сільвестр.
Преосвященний Пантелеімон зазначив велику роль діяльності синодального відділу для розуміння сім'ї  у сучасному  світі.Слід зазначити ювілейну дату діяльності  відділу,а саме 10 ліття з початку роботи.
Учасники прослухали лекцію про філософію сімейних відносин  доктора Філософії  Адріана Буковинського.
Зі своєю лекцією виступив професор КДАіС протоієрей  Олексій Добош.
Діяльність  синодального відділу та участь у його  засіданнях та конференціях  духовенства єпархій Української Православної Церкви   закладають міцний фундамент  для проповіді  сімейних  цінностей у нашій державі.

Олександрійську єпархію на конференції представив протоієрей Андрій Подлєсний. 

Администрация сайта не несет ответственности за содержание информации, которая содержится в архивных материалах сайта, и может не разделять мнение их авторов. Ответственность за информацию несет сторона, которая ее предоставила
Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2019. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.
При использовании материалов сайта обязательным условием является ссылка на alexandria-eparhia.org.ua