Управління Олександрійської єпархії Української Православної Церкви, ЄДРПОУ 35615671, р/р 2600130117920, ТВБВ №10010/0149, філії Кіровоградське обласне управління АТ "Ощадбанк" МФО 323475. (Рішення ДПІ в м.Олександрії №4 від 25.03.2008 р. про включення до Реєстру неприбуткових організацій).

Представники Олександрійської єпархії взяли участь у Всеукраїнському фестивалі "Божі діти"

З благословення єпископа Олександрійського і Свідловодського Боголєпа  сімдесят дітей з смт. Олександрійське (Димитрове) разом з настоятелем Петро-Павлівського храму прот. Михаїлом   звершели  поїздку до Києво-Печерської Лаври та у Міжнародний центр культури і мистецтв Федерації профспілок України у місті Києві, де відбувся православний благодійний фестиваль «Божі діти» з благословення  Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита  Київського і всієї України Онуфрія.

Діти провели захоплюючу духовну екскурсію по Лаврі, зокрема побували в ближніх та дальніх печерах, попили води з джерела Антонія та Феодосія Печерських та відвідали інші святині, де змогли помолитись і набратись добрих почуттів.

Незабутні враження залишились після фестивалю  «Божі діти», де вихованці недільної школи мали честь зустрічати Блаженнішого Митрополита  Київського і всієї України Онуфрія, вручивши йому коровай і квіти та взяли участь у святковому концерті , після концертної програми для дітей була організована святкова трапеза та святкові подарунки.

Ця поїздка неможлива була б без наших постійних помічників: Цапюка С.К. та його заступників Давиденка Л.В.і Сосни Л.В.. Також дякуємо депутата міської ради Коломійцева А.О. і перевізника, який допоміг з автобусами - Моцного С.К..

Видео:
Администрация сайта не несет ответственности за содержание информации, которая содержится в архивных материалах сайта, и может не разделять мнение их авторов.
Александрийская епархия Украинской Православной Церкви (C) 2013-2017. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.