Представники єпархії взяли участь у черговому семінарі

16 жовтня 2019 року з благословення Блаженнішого Онуфрія, Митрополита Київського і всієї України у Херсоні відбувся семінар для духовенства Української Православної Церкви, що опікуються людьми позбавленими волі, присвячений 25-річчю тюремного служіння в Херсонській єпархіі.

Перед початком роботи митрополит Херсонський та Таврічеський Іоанн звершив молебень у Свято-Духівському кафедральному соборі та благословив кожного з учасників, після чого в конференц-залі Херсонського епархіального управління відбулося відкриття семінару.

З благословення Високопреосвященнішого Боголєпа, архієпископа Олександрійського і Світловодського, благочинний храмів Петрівського округу протоієрей Димитрій Городецький та протоієрей Віталій Обезюк теж взяли участь у заході.

На завершення зустрічі 17 жовтня в день пам'яті Преподобного Варсонофія Херсонського відбулася урочиста Літургія.

Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2019. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.