098 690 42 28 (пн-пт: з 9 до 18 г.)

 

- По благословению Высокопреосвященнейшего Боголепа,
архиепископа Александрийского и Светловодского -

Фейсбук
ВКонтакте
Твиттер
Youtube
Telegram

Желающие оказать помощь в развитии Александрийской епархии, могут перечислить средства по следующим банковским реквизитам:

Р/С 26004924426263 в ПАТ АБ ( УКРГАЗБАНК ), МФО 320478, код ЕДРПУ 23230375, СВ. о не прибыльности, 1711264600026 от 24.02.2017

Представник єпархії взяв участь у конференції

В селищі міського типу Лазурне Херсонської області пройшла 17 Всеукраїнська конференція голів і представників молодіжних єпархальних відділів УПЦ. На захід завітали майже 140  священослужителів і мирян, які працюють з молоддю, для обміну досвідом, щодо роботи  та організації православних молодіжноорієнтованих проектів. Ще було багато цікавих питань, котрі охоплюють майже всі аспекти роботи у напрямку духовної просвіти серед молодого покоління, у тому числі було обговорено і можливі варіанти запобіганню проблемної поведінки серед молоді. Чотири дні конференції швидко минули в цікавих дебатах та практичних заняттях, а на 5-й день завершили молитвою на Літургії, яку очолив Високопреосвященніший архієпископ Обухівський Іона, голова Синодального відділу у справах молоді УПЦ. 

З благословення Високопреосвященнішого архієпископа Олександрійського і Світловодського Боголєпа у заході взяла участь представниця молодіжного відділу єпархії Лариса Самойленко. 


Подпишитесь на нас в Telegram

Администрация сайта не несет ответственности за содержание информации, которая содержится в архивных материалах сайта, и может не разделять мнение их авторов. Ответственность за информацию несет сторона, которая ее предоставила
Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2020. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.
При использовании материалов сайта обязательным условием является ссылка на alexandria-eparhia.org.ua