Представник єпархії взяв участь у Форумі сім‘ї

Всеукраїнський форум сім'ї розпочався молитвою " Отче наш" , яку очолили представники релігійних організацій. З промовою і вітаннями проведення форому виступив Президент України Порошенко П.О., який нагалосив про важливість траційних родинних цінностей в українській сім'ї. Також вітав форум міністр молоді та спорту Жданов І.О. На форумі були представники влади, зокрема Турчинов О.О., Голови Ради національної безпеки і оборони України, який привів статистику народжуваності та смертності в Україні; Петро Павленко, міністр юстиції; Тимошенко Ю.В., голова " Блок Юлії Тимошенко"; Ольга Богомолець, голова Комітету охорони здоров'я; Березюк О.Р., керівник парламентської фракції "Самопоміч"; Микола Ніжицький, голова комітету з питань культури і духовності;  Браян Браун, Всесвітній президент сім'ї, та інші учасники зібрання. На зустрічі форуму був присутній архієпископ Пантелеймон, керуючий Ровенківською єпархією, голова Синодального відділу у справах сім'ї  УПЦ. Під час форуму було представлено багатодітну родину з Рівненщини. Також було показано документальний фільм про формування гендерної ідеології. Після всіх промов і вітань відбулася тематична дискусія. Всі учасники форуму були одностайно за сімейні цінності, побудовані на традиційних християнських принципах.

З благословення Преосвященнішого єпископа Боголєпа від Олександрійської єпархії у Форумі взяв участь протоієрей Андрій Подлєсний

Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2019. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.