098 690 42 28 (пн-пт: з 9 до 18 г.)

 

- По благословению Преосвященнейшего Боголепа,
епископа Александрийского и Светловодского -

Фейсбук
ВКонтакте
Твиттер
Youtube

Желающие оказать помощь в развитии Александрийской епархии, могут перечислить средства по следующим банковским реквизитам:

Р/С 26004924426263 в ПАТ АБ ( УКРГАЗБАНК ), МФО 320478, код ЕДРПУ 23230375, СВ. о не прибыльности, 1711264600026 от 24.02.2017

Презентація книги з писанкарства!

2 березня 2019 року в духовно-просвітницькому центрі святих благовірних князів Бориса і Гліба відбулася презентація книги, присвяченої писанкарству. Книга “Українська народна писанка” з'явилася друком з благословіння преосвященнішого Боголєпа, єпископа Олександрійського і Світловодського, у харківському видавництві “Клуб сімейного дозвілля”. Авторкою видання є прихожанка Свято-Покровського собору Ірина Михалевич. Книга багато проілюстрована кольоровими фото, вона адресована тим, хто цікавиться традиційним мистецтвом, майстрам-писанкарям і всім, хто має інтерес до писанки.
Вступне слово до учасників презентації і гостей сказав єпископ Боголєп. Владика зауважив, що писанка може стати для кожного своєрідним екзаменом на внутрішні якості. Писанкарство, як заняття, є корисним і потрібним вже тому, що воно сприяє вихованню терплячості, посидючості, спонукає до певних духовних зусиль по вдосконаленню себе. Також Владика зазначив, що книжка обов'язково знайде свого читача.  
Протягом зустрічі авторка видання ознайомила гостей з традиціями писанкарства різних країн, розповіла про зміст нової книги й про особливості фарбування писанки натуральними барвниками. Також у ході презентації всі бажаючі, а серед учасників зустрічі було чимало дітей, мали змогу спробувати власні сили у нанесенні орнаментів на писанку.
З книгою “Українська народна писанка” можна ознайомитися в бібліотеках міста, придбати видання можливо в книжковому магазині КСД або через сайт видавництва.

Администрация сайта не несет ответственности за содержание информации, которая содержится в архивных материалах сайта, и может не разделять мнение их авторов. Ответственность за информацию несет сторона, которая ее предоставила
Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2019. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.
При использовании материалов сайта обязательным условием является ссылка на alexandria-eparhia.org.ua