Преосвященнійший єпископ Боголєп відвідав Петрівський благочинний округ

7 березня 2013 року  Преосвященніший Боголєп, єпископ Олександрійський і Світловодський звершив Божествену Літургію в Свято - Покровському храмі смт. Петрове Петрівського благочинного округу. Його Преосвященству співслужили: настоятель Свято - Покровської церкви благочинний Петрівського округу ієрей Дмитро Городецький та клірик храму ієрей Михайло Царук, секретар Олександрійської єпархії протоієрей Анатолій Штанько, благочинний Олександрійського округу архімандрит Христофор (Лисенко), протоієрей Володимир Городецький, протоієрей Сергій Тітов, протоієрей Сергій Павлов, протоієрей Василій Цабан, протоієрей Миколай Бойко, ігумен Сільвестр (Харківський), ігумен Варфоломій (Зинухов), ієрей Георгій Любіцький, ієрей Олександр Білокриницький, протодиякон Роман Мирний. Також були присутні представники світської влади: голова Петрівської районної державної адміністрації Юрій Георгійович Самохвал, голова районної ради Світлана Олександрівна Тилик та голова селищної ради Ігор Володимирович Педан.

По завершенні Літургії було відслужено святковий молебень, після якого єпископ Боголєп звернувся до пастви зі словами подяки за вітання від найменших прихожан - дітей. У проповіді Владика призвав всіх православних християн до єднання та важливості бути причасниками Тіла і Крові Господа нашого Ісуса Христа! Наголосив про обов'язки вірних, які покладає Церква на їх плечі та побажав всім міцного здоров'я і благополуччя. По завершенні проповіді відбулася урочиста, присвячена візиту Архіпастиря, частина, в якій взяли участь вище згадані дітки. Подякувавши за гарну програму, Його Преосвященство благословив малечу і пригостив солодощами. На пам'ять про цю подію прихожани сфотографувалися з Владикою Боголєпом.

Візит Правлячого архієрея підняв дух віруючих, ствердив впевненість у промислі Божому та у розумінні нагальної необхідності єднатися під покровом Православ’я, адже в цьому наша сила і наше спільне майбутнє.

Автор: благочинний Петрівського округу ієрей Дмитро Городецький

Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2019. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.