098 690 42 28 (пн-пт: з 9 до 18 г.)

 

- По благословению Высокопреосвященнейшего Боголепа,
архиепископа Александрийского и Светловодского -

Фейсбук
ВКонтакте
Твиттер
Youtube

Желающие оказать помощь в развитии Александрийской епархии, могут перечислить средства по следующим банковским реквизитам:

Р/С 26004924426263 в ПАТ АБ ( УКРГАЗБАНК ), МФО 320478, код ЕДРПУ 23230375, СВ. о не прибыльности, 1711264600026 от 24.02.2017

Преосвященнійший єпископ Боголєп відвідав Світловодський благочинний округ

21 березня 2013 р., в 1-у седмицю Великого поста, у день пам’яті прп.Феофілакта сповідника, єпископа Нікомедійського,  Преосвященнійший Боголєп, єпископ Олександрійський і Світловодський, здійснив Велике повечір’я з читанням Великого покаянного канону прп.Андрія Критського у храмі Покрова Пресвятої Богородиці у м.Світловодську.

Його Преосвященству співслужили:

-          Настоятель храму, благочинний Світловодського округа, протоієрей Олександр Коваленко;

-          Клірики храму та ієрей Олександр Кулініч, настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці у с.Іванове.

Як завжди, у період Великого поста, кожне богослужіння дає можливість зосередити увагу на своєму серці, на його прагненнях і почуттях, випробувати і укріпити свою волю. Особливо під час читання Великого покаянного канону прп.Андрія Критського, в молитовній тиші храму, створюється атмосфера особистого стояння перед Богом, перед Його всезнаючим, сповненим Отчої любові, поглядом.  

Після Великого повечір’я Владика Боголєп призвав всіх до нелицемірного, щирого покаяння, адже ті, хто розбирає чужі гріхи, зовсім не турбується про свої особисті (свт.Іоанн Златоустий). Навів приклади ствердження основ віри не тільки у слові, а, перш за все, у ділах, тому що чимало вірян вбачають її сповідування в розмовах про релігію чи релігійне без реального практичного досвіду. Преосвященнійший єпископ Боголєп розповів і про головні чинники, які заважають нам бути у повній мірі вірними Богу серцем: розсіяність, пристрасність та суєта без міри – три лютих ворога внутрішнього життя (свт.Феофан Затворник).  

 

Автор: протоієрей Віталій Коваленко

Администрация сайта не несет ответственности за содержание информации, которая содержится в архивных материалах сайта, и может не разделять мнение их авторов. Ответственность за информацию несет сторона, которая ее предоставила
Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2020. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.
При использовании материалов сайта обязательным условием является ссылка на alexandria-eparhia.org.ua