Преосвященнійший єпископ Боголєп здійснив богослужіння у храмі Різдва Христового (р-н Перемоги)

27 квітня 2013 року, в день пам’яті воскресіння праведного Лазаря, Преосвященнійший Боголєп, єпископ Олександрійський і Світловодський, здійснив богослужіння у храмі Різдва Христового м.Олександрії (р-н Перемоги).

Його Преосвященству співслужили:

-          Секретар Олександрійської єпархії протоієрей Анатолій Штанько;

-          Настоятель храму ієрей Олександр Алєксєєв та протодиякон Роман Мирний.

Після божественної літургії Владика Боголєп звернувся до прихожан із словами проповіді про християнський образ життя та побажав вірянам, ктітору і настоятелю благословення Божого у славному ділі будівництва храму та його оздобленні, адже, як говорить нам прп.Єфрем Сірін, всякий християнин зобов’язаний контролювати себе і берегти, і шанувати у собі образ Божий, і світити добрими справами так, щоб міг сказати ними: нехай святиться ім’я Твоє, Господи!

Автор: протоієрей Віталій Коваленко

Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2019. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.