Преосвященніший єпископ Боголєп взяв участь в урочистому богослужінні

Як повідомляє офіційний сайт Кіровоградської єпархії, 14 лютого 2019 р., напередодні великого свята Стрітення Господнього, за участі архієреїв Української Православної Церкви: Високопреосвященнішого митрополита Уманського і Звенигородського Пантелеімона, Високопреосвященнішого митрополита Кіровоградського і Новомиргородського Іоасафа, Високопреосвященнішого архієпископа Ніжинського і Прилуцького Климента та Преосвященнішого єпископа Олександрійського і Світловодського Боголєпа в Кафедральному соборі Різдва Пресвятої Богородиці відбулося урочисте Всенічне бдіння. На свято Стрітення Господнього повнота Кіровоградської єпархії відзначає важливу дату – день зустрічі свого архіпастиря, адже вісім років тому, згідно рішення Священного Синоду УПЦ, Високопреосвященіший митрополит Іоасаф прибув на Кіровоградську кафедру як Правлячий архієрей. Цього дня паства вперше зустрічала свого Владику, тому святкові торжества щорічно приурочені до відзначення такої знаменної події.
Очолив Всенічне бдіння митрополит Уманський і Звенигородський Пантелеімон у співслужінні Преосвященних Владик.
В кінці богослужіння митрополит Іоасаф висловив вдячність архієреям, котрі прибули розділити святкову радість, та звернувся до прихожан зі словом проповіді. Після цього архіпастирі преподали віруючим благословення.

Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2019. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.