098 690 42 28 (пн-пт: з 9 до 18 г.)

 

- По благословению Высокопреосвященнейшего Боголепа,
архиепископа Александрийского и Светловодского -

Фейсбук
ВКонтакте
Твиттер
Youtube
Telegram

Желающие оказать помощь в развитии Александрийской епархии, могут перечислить средства по следующим банковским реквизитам:

Р/С 26004924426263 в ПАТ АБ ( УКРГАЗБАНК ), МФО 320478, код ЕДРПУ 23230375, СВ. о не прибыльности, 1711264600026 от 24.02.2017

Преосвященніший єпископ Боголєп взяв участь в урочистому богослужінні

Як повідомляє офіційний сайт Кіровоградської єпархії, 14 лютого 2019 р., напередодні великого свята Стрітення Господнього, за участі архієреїв Української Православної Церкви: Високопреосвященнішого митрополита Уманського і Звенигородського Пантелеімона, Високопреосвященнішого митрополита Кіровоградського і Новомиргородського Іоасафа, Високопреосвященнішого архієпископа Ніжинського і Прилуцького Климента та Преосвященнішого єпископа Олександрійського і Світловодського Боголєпа в Кафедральному соборі Різдва Пресвятої Богородиці відбулося урочисте Всенічне бдіння. На свято Стрітення Господнього повнота Кіровоградської єпархії відзначає важливу дату – день зустрічі свого архіпастиря, адже вісім років тому, згідно рішення Священного Синоду УПЦ, Високопреосвященіший митрополит Іоасаф прибув на Кіровоградську кафедру як Правлячий архієрей. Цього дня паства вперше зустрічала свого Владику, тому святкові торжества щорічно приурочені до відзначення такої знаменної події.
Очолив Всенічне бдіння митрополит Уманський і Звенигородський Пантелеімон у співслужінні Преосвященних Владик.
В кінці богослужіння митрополит Іоасаф висловив вдячність архієреям, котрі прибули розділити святкову радість, та звернувся до прихожан зі словом проповіді. Після цього архіпастирі преподали віруючим благословення.

 

 


Подпишитесь на нас в Telegram

Администрация сайта не несет ответственности за содержание информации, которая содержится в архивных материалах сайта, и может не разделять мнение их авторов. Ответственность за информацию несет сторона, которая ее предоставила
Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2020. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.
При использовании материалов сайта обязательным условием является ссылка на alexandria-eparhia.org.ua