Управління Олександрійської єпархії Української Православної Церкви, ЄДРПОУ 35615671, р/р 2600130117920, ТВБВ №10010/0149, філії Кіровоградське обласне управління АТ "Ощадбанк" МФО 323475. (Рішення ДПІ в м.Олександрії №4 від 25.03.2008 р. про включення до Реєстру неприбуткових організацій).

Преосвященніший єпископ Боголєп вручив грамоти представникам управління культури

9 листопада 2017 року Преосвященніший Боголєп, єпископ Олександрійський і Світловодський, взяв участь у відзначенні Дня працівника культури та народної творчості.

Урочистості проходили у стінах БК "Світлопільський" м.Олександрії.

У своєму зверненні архієрей визначив велику роль культури та творчості в житті кожної людини, адже це є ознака обдарованності Богом і відкритості душі.

На честь свята владика вручив "Архієрейські грамоти" та благословив на подальший плідний труд.

Администрация сайта не несет ответственности за содержание информации, которая содержится в архивных материалах сайта, и может не разделять мнение их авторов.
Александрийская епархия Украинской Православной Церкви (C) 2013-2017. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.