098 690 42 28 (пн-пт: з 9 до 18 г.)

 

- По благословению Высокопреосвященнейшего Боголепа,
архиепископа Александрийского и Светловодского -

Фейсбук
ВКонтакте
Твиттер
Youtube
Telegram

Желающие оказать помощь в развитии Александрийской епархии, могут перечислить средства по следующим банковским реквизитам:

Р/С 26004924426263 в ПАТ АБ ( УКРГАЗБАНК ), МФО 320478, код ЕДРПУ 23230375, СВ. о не прибыльности, 1711264600026 от 24.02.2017

Преосвященніший єпископ Боголєп звершив молебень на Олександрійській центральній площі

30 серпня 2015 року Преосвященніший єпископ Олександрійський і Світловодський Боголєп традиційно звершив молебень на благословення учнів.

Служіння відбулося на центральній площі м.Олександрії. Учні, студенти, їхні батьки та дідусі з бабусями прийшли разом з духовенством помолитися та отримати благословення на новий навчальний рік. В молитвах звучали слова про примноження в душах і серцях молодого покоління мудрості та знань, які необхідно використовувати на благо. 

Отримання освіти - важливий та унікальний процес. Адже це дає можливість формувати ціле покоління дітей та молоді в певних умовах та рамках, від яких, власне, залежить формування системи моральних цінностей та світоглядних орієнтирів. Тому так важливо приймати всяке знання з обережністю і мудро користуватися ним.

По завершенні молебня Його Преосвященство звернувся до присутніх із словами проповіді та благословення. 

Всім учасникам були вручині пам'ятні подарунки.


Подпишитесь на нас в Telegram

Администрация сайта не несет ответственности за содержание информации, которая содержится в архивных материалах сайта, и может не разделять мнение их авторов. Ответственность за информацию несет сторона, которая ее предоставила
Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2020. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.
При использовании материалов сайта обязательным условием является ссылка на alexandria-eparhia.org.ua