Все духовенство Олександрійської єпархії вітає свого Правлячого Архієрея з возведенням у сан архієпископа! Віднині підносимо свої молитви до Господа за Високопреосвященнішого Боголєпа, архієпископа Олександрійського і Світловодського! Щиросердечно...

Преосвященніший єпископ Боголєп звершив молебень на центральній площі м.Олександрії

25 липня 2014 року Преосвященніший Боголєп, єпископ Олександрійський і Світловодський, звершив молебень на честь чергової річниці святкування Хрещення Русі на центральній площі м.Олександрії.

Його Преосвященству співслужили:

• Секретар єпархії протоієрей Анатолій Штанько;
  • Благочинний Олександрійського округу протоієрей Михайло Бобурка;
  • Архімандрит Серафім (Краснов) та архімандрит Христофор (Лисенко);
  • Духовенство благочинного округу.

Кожне слово молитви пронизувало присутніх надією, що все це стане нашою повсякденною реальністю, яка наповнюватиме наші душі і серця чистими благонаправленними помислами, почуттями і дасть силу творити відповідні діла благочестя.

Проповідь Правлячого Архієрея вселила віру в це, запевнила, що, коли кожен з нас, милістю Божою, почне із себе зміни достойні звання християнина, то й наше спільне стане Богом благословенним, а значить примирним і сповненим любові Христової.

Фото: Кирил Божко

Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2019. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.