098 690 42 28 (пн-пт: з 9 до 18 г.)

 

- По благословению Высокопреосвященнейшего Боголепа,
архиепископа Александрийского и Светловодского -

Фейсбук
ВКонтакте
Твиттер
Youtube
Telegram

Желающие оказать помощь в развитии Александрийской епархии, могут перечислить средства по следующим банковским реквизитам:

Р/С 26004924426263 в ПАТ АБ ( УКРГАЗБАНК ), МФО 320478, код ЕДРПУ 23230375, СВ. о не прибыльности, 1711264600026 от 24.02.2017

Преосвященніший єпископ Боголєп звершив освячення фабрики діаграмних паперів

14 січня 2014 року Преосвященніший єпископ Олександрійський і Світловодський Боголєп звершив освячення ПАТ «Олександрійська фабрика діаграмних паперів», яке являється спеціалізованим підприємством по виготовленню діаграмної стрічки та діаграмних дисків для всіх типів самописних вимірювальних та реєстраційних пристроїв.

Сьогодні все частіше люди звертають увагу на необхідність молитовного благословення місця роботи, де проходить, мабуть, більша частина життя. У більшості своїй ми навчаємося і готуємося саме для того, щоб зайняти своє місце у робочому просторі сьогодення, проте душа наша залишається без уваги. Інколи повна відсутність радості і відчуття безсилля є причиною не тільки фізичної втоми, а й духовного виснаження у пошуках замінника душевної рівноваги і спокою. Часто саме молитовне благословення, сама молитва і стає тим чинником, який може оживотворити і дати поштовх для духовної наснаги. А це те, що завжди підтримує необхідний життєвий тонус серед безпросвітної мирської суєти.  

 

Фото: Кирил Божко


Подпишитесь на нас в Telegram

Администрация сайта не несет ответственности за содержание информации, которая содержится в архивных материалах сайта, и может не разделять мнение их авторов. Ответственность за информацию несет сторона, которая ее предоставила
Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2020. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.
При использовании материалов сайта обязательным условием является ссылка на alexandria-eparhia.org.ua