Великопостне ПОСЛАННЯ Преосвященнішого Боголєпа, єпископа Олександрійського і Світловодського Пастирям, чернецтву і всім боголюбивим чадам Олександрійської єпархії УПЦ. Возлюблені у Господі отці, брати і сестри!   Час земного життя, як...
Преосвященніший єпископ Боголєп розповідає про основне значення Притчі про блудного сина

Управління Олександрійської єпархії Української Православної Церкви, ЄДРПОУ 35615671, р/р 2600130117920, ТВБВ №10010/0149, філії Кіровоградське обласне управління АТ "Ощадбанк" МФО 323475. (Рішення ДПІ в м.Олександрії №4 від 25.03.2008 р. про включення до Реєстру неприбуткових організацій).

Преосвященніший єпископ Боголєп звершив Чин Великого освячення води

В ніч з 18 на 19 січня, в день відзначення Богоявлення, Преосвященніший єпископ Олександрійський і Світловодський Боголєп разом з духовенством округу та представниками Кіровоградсько-Новомиргородської єпархії звершив Чин Великого освячення води на озері в м.Олександрія.

По завершенні Його Преосвященство привітав всіх із святом та нагадав про важливість сприймати це свято перш за все, як релігійне і не забувати про Христа.

Администрация сайта не несет ответственности за содержание информации, которая содержится в архивных материалах сайта, и может не разделять мнение их авторов.
Александрийская епархия Украинской Православной Церкви (C) 2013-2018. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.