Преосвященніший єпископ Боголєп освятив храм при монастирі Олександрії

11 листопада 2017 року, у день пам'яті прмц.Анастасії Римлянині, Преосвященніший єпископ Олександрійський і Світловодський Боголєп звершив чин освячення новозбудованного храму на честь муч.Лідії при Покровському монастирі Олександрійського округу.

Його Преосвященству співслужили секретар протоієрей Анатолій Штанько, протоієрей Михайло Бобурка, архімандрит Серафім (Краснов), протоієрей Валерій Римарь та диякон Кирил Божко.

По завершенні освячення та літургії владика привітав присутніх з подією, котра увійде в новітню історію єпархії та буде згадуватися і у наступних поколіннях. Архієрей вручив ктітору, Едуарду Джангіровичу Зейналову, орден священномучеників Олександрійських Адріана та Дімітрія за посильний вклад у розвиток православ'я реґіону.

Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2018. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.