Управління Олександрійської єпархії Української Православної Церкви, ЄДРПОУ 35615671, р/р 2600130117920, ТВБВ №10010/0149, філії Кіровоградське обласне управління АТ "Ощадбанк" МФО 323475. (Рішення ДПІ в м.Олександрії №4 від 25.03.2008 р. про включення до Реєстру неприбуткових організацій).

Преосвященніший єпископ Боголєп освятив храм при монастирі Олександрії

11 листопада 2017 року, у день пам'яті прмц.Анастасії Римлянині, Преосвященніший єпископ Олександрійський і Світловодський Боголєп звершив чин освячення новозбудованного храму на честь муч.Лідії при Покровському монастирі Олександрійського округу.

Його Преосвященству співслужили секретар протоієрей Анатолій Штанько, протоієрей Михайло Бобурка, архімандрит Серафім (Краснов), протоієрей Валерій Римарь та диякон Кирил Божко.

По завершенні освячення та літургії владика привітав присутніх з подією, котра увійде в новітню історію єпархії та буде згадуватися і у наступних поколіннях. Архієрей вручив ктітору, Едуарду Джангіровичу Зейналову, орден священномучеників Олександрійських Адріана та Дімітрія за посильний вклад у розвиток православ'я реґіону.

Администрация сайта не несет ответственности за содержание информации, которая содержится в архивных материалах сайта, и может не разделять мнение их авторов.
Александрийская епархия Украинской Православной Церкви (C) 2013-2017. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.