Управління Олександрійської єпархії Української Православної Церкви, ЄДРПОУ 35615671, р/р 2600130117920, ТВБВ №10010/0149, філії Кіровоградське обласне управління АТ "Ощадбанк" МФО 323475. (Рішення ДПІ в м.Олександрії №4 від 25.03.2008 р. про включення до Реєстру неприбуткових організацій).

Преосвященніший єпископ Боголєп привітав з Різдвом та розкрив тему майбутнього

З Різдвом Христовим духовенство, паству та читачів нашого сайту привітав Преосвященніший Боголєп, єпископ Олександрійський і Світловодський.

Без уваги не залишилося і питання висновків за своє життя, його плоди та можливе наше спільне майбутнє.

Вашій увазі відео-звернення.

Видео:
Администрация сайта не несет ответственности за содержание информации, которая содержится в архивных материалах сайта, и может не разделять мнение их авторов.
Александрийская епархия Украинской Православной Церкви (C) 2013-2018. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.