Сьогодні вся Олександрійська єпархія підносить свої молитви вдячності Богу, за Його милість і щедроти.  Саме 4 грудня народився наш добрий Архіпастирь, наставник і приклад в духовному.    Ваше Високопреосвященство, щиросердечно вітаємо Вас з...

Преосвященніший єпископ Боголєп привітав паству м.Світловодська з Різдвом Христовим

8 січня 2014 року, у день Собору Пресвятої Богородиці, Преосвященніший єпископ Олександрійський і Світловодський Боголєп звершив Божественну літургію у Свято-Покровському храмі м.Світловодська.

Його Преосвященству співслужили:

• Секретар Олександрійської єпархії протоієрей Анатолій Штанько;
  • Прес-секретар єпархії протоієрей Віталій Коваленко;
  • Благочинний Світловодського округу, настоятель храму протоієрей Олександр Коваленко;
  • Протоієрей Євгеній Мільченко;
  • Ієрей Артур (Артемій) Холоденко;
  • Диякон Григорій Івахнов;
  • Диякон Сергій Головчанський;
  • Диякон Олександр Кувика.

По завершенні Богослужіння Преосвященніший владика Боголєп привітав паству міста з Різдвом Христовим, зробивши акцент на принципах духовних змін у нашому житті через прийняття Христа у своє серце.

Також, Його Преосвященство привітали новоутворений дитячий та чоловічий хори Свято-Покровського храму та Недільної школи.

Отже, на богослужінні були задіяні чотири хори: професіональний нотний, малий нотний, дитячий та чоловічий.

Богослужіння носило урочистий святковий характер, що давало відчуття духовної єдності і сердечної радості.

Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2019. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.