098 690 42 28 (пн-пт: з 9 до 18 г.)

 

- По благословению Высокопреосвященнейшего Боголепа,
архиепископа Александрийского и Светловодского -

Фейсбук
ВКонтакте
Твиттер
Youtube
Telegram

Желающие оказать помощь в развитии Александрийской епархии, могут перечислить средства по следующим банковским реквизитам:

Р/С 26004924426263 в ПАТ АБ ( УКРГАЗБАНК ), МФО 320478, код ЕДРПУ 23230375, СВ. о не прибыльности, 1711264600026 от 24.02.2017

Преосвященніший єпископ Боголєп привітав представників МВС із професійним святом

Преосвященніший єпископ Олександрійський і Світловодський Боголєп взяв участь у святкуванні Дня міліції у м.Олександрія.

20 грудня працівники міліції відзначають своє професійне свято.

Із цієї нагоди в ПК«Світлопільський» відбулися урочистості. Керуючий справами виконавчого комітету Володимир Чеботарьов від імені міського голови Степана Кириловича Цапюка, Олександрійської міської ради та її виконавчого комітету привітав працівників та ветеранів органів внутрішніх справ зі святом, побажавши їм міцного здоров’я, родинного тепла, затишку та успіхів у службі. Кращі працівники міліції були відзначені Подяками міського голови, а міліціонеру-водію Роману Ільїну та інспектору дозвільної системи сектору охорони громадського порядку міського відділу УМВС Віталію Романцю вручені ключі та ордери на квартири.

Своїх підлеглих з професійним святом привітав начальник міського відділу міліції Олександр Кодак та вручив подяки і ювілейні медалі. Правоохоронців привітали єпископ Олександрійський і Світловодський Боголєп, начальник Олександрійського міськрайонного управління юстиції Валентина Трегуб, інші почесні гості.

Святковий концерт присутнім на святі подарували співаки і художні колективи ПК«Світлопільський» (http://alexandria.kr.ua). 


Подпишитесь на нас в Telegram

Администрация сайта не несет ответственности за содержание информации, которая содержится в архивных материалах сайта, и может не разделять мнение их авторов. Ответственность за информацию несет сторона, которая ее предоставила
Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2020. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.
При использовании материалов сайта обязательным условием является ссылка на alexandria-eparhia.org.ua