098 690 42 28 (пн-пт: з 9 до 18 г.)

 

- По благословению Преосвященнейшего Боголепа,
епископа Александрийского и Светловодского -

Фейсбук
ВКонтакте
Твиттер
Youtube

В рамках Всеукраїнської Хресної ходи з благословення Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія мощі 10-ти святих цілителів (фото) перебуватимуть і у двох соборах Олександрійської єпархії.  З благословення Преосвященнішого...

Желающие оказать помощь в развитии Александрийской епархии, могут перечислить средства по следующим банковским реквизитам:

Управління Олександрійської єпархії Української Православної Церкви, ЄДРПОУ 35615671, р/р 2600130117920, ТВБВ №10010/0149, філії Кіровоградське обласне управління АТ "Ощадбанк" МФО 323475. (Рішення ДПІ в м.Олександрії №4 від 25.03.2008 р. про включення до Реєстру неприбуткових організацій).

Преосвященніший єпископ Боголєп привітав прихожан Знам‘янки з постом

21 листопада 2018 року Преосвященніший єпископ Боголєп звершив Велике Повечір‘я у храмі прп.Сергія Радонезького м.Знам‘янки. 

Його Преосвященству співслужили благочинний, настоятель храму, протоієрей Василь Мазурок та духовенство округу. 

На богослужінні пролунала чергова частина канону прп.Андрія Крітського. 

По завершенні архієрей привітав священиків та прихожан з Великим постом та закликав не тільки відмовлятися від певного виду продуктів, але, перш за все, від всякого гріха, щоб цей пост був дійсним подвигом віри і благочестя. 

Администрация сайта не несет ответственности за содержание информации, которая содержится в архивных материалах сайта, и может не разделять мнение их авторов. Ответственность за информацию несет сторона, которая ее предоставила
Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2018. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.
При использовании материалов сайта обязательным условием является ссылка на alexandria-eparhia.org.ua