В рамках Всеукраїнської Хресної ходи з благословення Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія мощі 10-ти святих цілителів (фото) перебуватимуть і у двох соборах Олександрійської єпархії.  З благословення Преосвященнішого...

Управління Олександрійської єпархії Української Православної Церкви, ЄДРПОУ 35615671, р/р 2600130117920, ТВБВ №10010/0149, філії Кіровоградське обласне управління АТ "Ощадбанк" МФО 323475. (Рішення ДПІ в м.Олександрії №4 від 25.03.2008 р. про включення до Реєстру неприбуткових організацій).

Преосвященніший єпископ Боголєп привітав світловодців з Різдвом

8 січня 2018 року, в день Собору Божої Матері, Преосвященніший єпископ Олександрійський і Світловодський Боголєп звершив літургію у Свято-Покровському соборі м.Світловодська.

Його Преосвященству співслужили благочинний протоієрей Олександр Коваленко, духовенство храму та три диякона.

По завершенні Богослужіння архієрей привітав всіх присутніх з Різдвом Христовим та підкреслив неформальне відношення до цього дня, адже це не є проста традиція та "червоний день календаря", - це свято віри і духовного оновлення.

Учні недільної школи приготували тематичний концерт для владики та виконали чудові Різдвяні колядки.

Приємним сюрпризом стали подарунки від владики Боголєпа, в тому числі і солодкі для юних прихожан.

Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2018. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.