Управління Олександрійської єпархії Української Православної Церкви, ЄДРПОУ 35615671, р/р 2600130117920, ТВБВ №10010/0149, філії Кіровоградське обласне управління АТ "Ощадбанк" МФО 323475. (Рішення ДПІ в м.Олександрії №4 від 25.03.2008 р. про включення до Реєстру неприбуткових організацій).

Преосвященніший єпископ Боголєп провів зустріч з військовими

24 листопада, вже традиційно, Преосвященніший Боголєп, єпископ Олександрійський і Світловодський, завітав до військової частини 2269 м.Олександрії.

Метою зустрічі стала можливість продовжити православно-просвітницькі бесіди з особовим складом. Щоразу з'являється коло цікавих питань з боку військовослужбовців, що дає можливість максимально розкрити кожну тему діалогу.

Цього разу владика розповів про наступаюче свято Введення у храм Богородиці, подробиці концерту для дітей, що відбувся з самого ранку. Також, Його Преосвященство запевнив, що плідна співпраця продовжиться та надаватиметься постійна підтримка і допомога, у тому числі з боку єпархіального військового відділу.

Администрация сайта не несет ответственности за содержание информации, которая содержится в архивных материалах сайта, и может не разделять мнение их авторов.
Александрийская епархия Украинской Православной Церкви (C) 2013-2017. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.