Всечесні отці, чесне монашество, дорогі брати і сестри! Минає 1030 років із того часу, коли святий рівноапостольний князь Володимир прийняв хрещення сам і привів до Христа свій народ. Звідси, з берегів Дніпра, християнська віра поширилася у...

Преосвященніший єпископ Боголєп провів зустріч з військовими

24 листопада, вже традиційно, Преосвященніший Боголєп, єпископ Олександрійський і Світловодський, завітав до військової частини 2269 м.Олександрії.

Метою зустрічі стала можливість продовжити православно-просвітницькі бесіди з особовим складом. Щоразу з'являється коло цікавих питань з боку військовослужбовців, що дає можливість максимально розкрити кожну тему діалогу.

Цього разу владика розповів про наступаюче свято Введення у храм Богородиці, подробиці концерту для дітей, що відбувся з самого ранку. Також, Його Преосвященство запевнив, що плідна співпраця продовжиться та надаватиметься постійна підтримка і допомога, у тому числі з боку єпархіального військового відділу.

Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2018. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.