Сьогодні вся Олександрійська єпархія підносить свої молитви вдячності Богу, за Його милість і щедроти.  Саме 4 грудня народився наш добрий Архіпастирь, наставник і приклад в духовному.    Ваше Високопреосвященство, щиросердечно вітаємо Вас з...

Преосвященнішого єпископа Олександрійського і Світловодського Боголєпа було запрошено на концерт у ОПЦ

21 травня 2014 року, у день пам’яті святого апостола і євангеліста Іоанна Богослова, Преосвященнішого єпископа Олександрійського і Світловодського Боголєпа було запрошено до Олександрійського Палацу культури на щорічний концерт колективів Вищого училища культури міста Олександрії.

На початку концерту було запрошено до слова владику Боголєпа. Його Преосвященство виразив небайдужість до таких заходів, адже саме тут зібралося стільки талановитої молоді. Також владика нагадав, що талант, як Дар Божий, необхідно постійно розвивати, адже меж для вдосконалення немає. Кожен концерт – це година чи дві, за якими стоять роки труда викладачів та сумлінності у навчанні учнів.

На концерті були присутні також секретар Олександрійської єпархії протоієрей Анатолій Штанько та мер міста Степан Цапюк.

Фото: Кирил Божко

Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2019. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.